. Salon krásy Nika Plus Hořovice

Manikúra

Masarykova 161, 268 01 Hořovice
(najdete nás mezi Penny Marketem a Billou)

Pondělí 9:00 - 18:00
Úterý 9:00 - 18:00
Pátek 9:00 - 18:00

Modeláž nehtů

Čtvrtek 9:00 - 18:00
Sobota dle objednávky

Objednávky na tel.: 774 888 080

NAŠE MANIKÉRKA

Zdeňka GERLOVÁ
obrazek.jpg in 2
Manikůra, P-shine, masáž rukou
Edita Zadinová
obrazek.jpg in 2
Modeláž nehtů

MANIKÚRA

V našem salonu Vám nabídneme klasickou manikúru s masáží rukou, P-shine parafínový zábal na ruce a gelovou modeláž nehtů. Nejznámějším a také velmi dlouho prováďeným postupem je takzvaná mokrá manikúra. Ruce, nebo spíše konečky prstů, se v tomto případě namáčejí do manikúrní lázně. Kůže okolo nehtu změkne a dá se ošetřit. Zároveň nabobtná a změkne i přírodní nehet, takže se při leštění nehtů musí postupovat velmi opatrně.

STRIPLAC svlékací lak

Světová premiéra STRIPLAC - svlékací lak na nehty od exklusivní značky ALESSANDRO!!!

Přivítejte revoluci v lakováni nehtů. První lak na nehty který vydrží až 1O dní!! bez chybičky, neodlupuje se a odstraňuje se velmi snadno, nez použití odlakovače nebo tekutiny na bázi acetonu. Že to zní jako naprostý zázrak? Žádný rázrak nybrž nová patentovaná technologie od zančka Alessandro. Striplac se lakuje jako klasický lak na nehty, vytvrzuje se na 60 sekund v LED nebo UV lampě. Když vás po 10 dnech barva přestane bavit stačí STRIPLAC odloupnotu od kořene nehtu. Nehet zůstává zdravý, posílený není vystaven působení odlakovače, acetonu nebo pilování.

P-Shine technika

P-shine je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let.Málokdo ale ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem p-shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů,musí se pravidelně do 14-ti dnů doplňovat. Hlavními složkami p-shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka. Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu, současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst.Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat aniž by se p-shine odstranil.Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Metoda je vhodná pro ženy i pro muže.

Parafínový zábal

Parafínový zábal na ruce – používání parafínového kosmetického vosku je trendemv kosmetických salonech. Je velmi vhodný pro Vaše ruce i nohy – a to jak v zimních, tak i v letnímobdobí. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt a zabraňuje tvorbě vrásek. Používání parafínového vosku má též léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu, póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se tak lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak nohou.

MODELÁŽ NEHTŮ

Pracujeme se značkou Enii nails

obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2

Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete z nich mít radost, kterou uvidí i Vaše okolí. I když máte nehty zdeformované (nemocí, úrazem) anebo okousané, určitě se i v tomto případě vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů, ať gelovou modeláž bez tipů anebo gelovou modeláž s tipy..
Vaše nehty o Vás prozradí monho věcí, záleží zda je máte upravené, nalakované nebo okousané. Je to Vaše vizitka, hlavně při podávání ruky a při gestikulaci. Na přírodních nehtech lak vydrží minimálně.

U nehtové modeláže si můžete dopřát ten "luxus" mít nehty bez jakékoli námahy upravené. Je to dobré řešení i u okousaných nehtů a záděrek, ale i u deformovaných nehtů. Samozřejmě upravené nehty na nohách jsou také důležité i na nich si můžete udělat nehtovou modeláž. Tento trend je většinou v letních měsících velmi aktuální, kdy nohy zůstávají upravené po celé léto.

CENÍK MANIKÚRA

STRIPLAC
-ruce290,-
-nohy290-
-Pedikúra + STRIPLAC nohy 480,-
LAKOVÁNÍ
-odstanění starého laku10,-
-lakování - 3 vrstvy(podlak, lak, nadlak)50,-
-zdobeníod 10,-
-Francouzské lakování60,-
Parafín, Ruce100,-
Manikúra240,-
Manikúra + P-shine + masáž340,-

NEHTOVÁ MODELÁŽ

Nové nehty gel 600,-
Doplnění nehtů gel450 - 500,-
Doplnění průhledné nehty390,-
Babyboomer600,-
Babyboomer doplnění550,-
kamínky 1ks + 3,-,-
obtisk, folie, razítko, sugarm chrom5 - 50,-
malování 2D5 - 50,-
zodbení 3D, složité obrázky nehet20,-
odstranění nehtů130,-
Doplnění na akryl+70,-
Odlakování+30,-
zdobení - malování /sugar efekt+5,-
zdobení - kamínky / folie / razítka +20,-
Zdarma k modeláži nehtů
dezinfekce, přilnavač
vybroušení z podnehtů
ošetření kůžiček po modelaci
krém na ruce

Salon Nika Plus Hořovice

obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2