. Salon krásy Nika Plus Hořovice

Pedikůra

Masarykova 161, 268 01 Hořovice
(najdete nás mezi Penny Marketem a Billou)

Pracovní doba dle objednávky

Objednávky na tel.: 774 888 080

NAŠE PEDIKÉRKA

Zdeňka GERLOVÁ
obrazek.jpg in 2
Manikůr, P-shine, masáž rukou

SLUŽBY PEDIKÚRA

Nohy nás nosí celý život a ne vždy je to lehký úkol. Přes den vězí v botách mnoho hodin, večer pak bývají nateklé, bolí, v noci se dostavují křeče. V důsledku našich chyb se objevují puchýře, otlaky, kuří oka, rozpraskané paty a dermatomykóza. Přesto, že je pedikúra velice důležitá, ještě stále najdeme mnoho lidí, kteří uto péči podceňují a kteří ji berou jen jako nepodstatnou část péče o tělo. Naše nohy si zaslouží důkladnou péči a proto bychom měli jednou měsíčně navštívit pedikérku. Pedikérka odbornou prací zklidní otlaky, oživí krevní oběh a upraví nehty, může vyřešit puchýře, kuří oka a mozoly. Pedikúra zajišťuje dobrou službu nohou v dalších letech, proto nezapomínejte, že prevence je lepší než léčba.

Nehtové špony

Systém nehtových špon - nehtových rovnátek umožňují ošetřit každý typ deformovaných nebo zarostlých nehtů.Pedikéři nyní nabízejí možnost účinného ošetření deformovaných nebo zarostlých nehtů, vždy tak aby se vyhnuli nepříjemnému chirurgickému zákroku. Aplikace dnešních moderních metod například, trvají pár minut a poskytují plnohodnotné odstranění potíží se zarostlými nebo deformovanými nehty. Po bezbolestné aplikaci nehtovými šponami dochází za určitou dobu k narovnání nehtové ploténky až do svého normálního růstu.

STRIPLAC svlékací lak

Světová premiéra STRIPLAC - svlékací lak na nehty od exklusivní značky ALESSANDRO!!!

Přivítejte revoluci v lakováni nehtů. První lak na nehty který vydrží až 1O dní!! bez chybičky, neodlupuje se a odstraňuje se velmi snadno, nez použití odlakovače nebo tekutiny na bázi acetonu. Že to zní jako naprostý zázrak? Žádný rázrak nybrž nová patentovaná technologie od zančka Alessandro. Striplac se lakuje jako klasický lak na nehty, vytvrzuje se na 60 sekund v LED nebo UV lampě. Když vás po 10 dnech barva přestane bavit stačí STRIPLAC odloupnotu od kořene nehtu. Nehet zůstává zdravý, posílený není vystaven působení odlakovače, acetonu nebo pilování.

P-Shine technika

P-shine je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let.Málokdo ale ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem p-shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů,musí se pravidelně do 14-ti dnů doplňovat. Hlavními složkami p-shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka. Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu, současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst.Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat aniž by se p-shine odstranil.Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Metoda je vhodná pro ženy i pro muže.

Parafínový zábal

Parafínový zábal na ruce – používání parafínového kosmetického vosku je trendemv kosmetických salonech. Je velmi vhodný pro Vaše ruce i nohy – a to jak v zimních, tak i v letnímobdobí. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt a zabraňuje tvorbě vrásek. Používání parafínového vosku má též léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu, póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se tak lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak nohou.

CENÍK PEDIKÚRA

Základní ošetření380,-
- koupání v Rochově soli
- odstranění zrohovatělé kůže, kuřích ok
- ošetření krémem
Pedikúra JUST430,-
- lázně v Rochově soli JUST
- odstranění zrohovatělé kůže, kuřích ok
- ostříhání, pilování a čištění nehtů
- Ošetření krémem na nohy JUST
- Balsám na nohy JUST
Pedikúra a parafínový zábal rukou430,-
Pedikúra JUST a parafínový zábal rukou510,-
Masáž nohou od chodidla ke kolenu
- masážní emulze Alpa60,-
- krém na nohy JUST100,-
Lakování
- odstranění starého laku10,-
- lakování třemi vrstvami (podlak, lak, nadlak) 50,-
Striplac
- nohy (úprava nehtů, kůžiček)320,-
- Pedikůra, striplac nohou 500,-
- Pedikůra JUST, striplac nohou 550,-
Aplikace 1 nehtové špony300,-

Salon Nika Plus Hořovice

obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2 obrazek.jpg in 2